Kasztanek ma dom

Jeszcze wspanialsza wiadomość - Kasztanek ma dom stały!
Szczegóły: tutaj.
***
Wspaniała wiadomość - Kasztanek, zdecydowanie najsłodszy kot na tej szerokości geograficznej, trafił ostatnio do domu tymczasowego! Niewykluczone także, że dom tymczasowy zostanie już dla Kasztanka domem stałym :)

***

Kasztanek to wspaniały, duuuży, rudy kot. Największy miziak i słodziak wśród znanych nam kotów. Już dawno byłby mieszkańcem naszego domu tymczasowego, gdyby nie fakt, że Kasztanek musi trafić do domu prowadzącego dość regularny tryb życia, a nie zawsze jest tak w DT.

Nowi właściciele Kasztanka będą musieli karmić go karmą weterynaryjną (co nie jest skomplikowane - Larry też jest na karmie weterynaryjnej, tylko innego rodzaju) oraz co nieco trudniejsze, podawać mu zastrzyk dwa razy dziennie. Nie jest to bardzo skomplikowane i można się tego nauczyć. Ważna jest jednak regularność tych zabiegów.
Jak większość podopiecznych grupy Zwierzaki z Mińska, Kasztanek ma za sobą trudne chwile - został pobity tak bardzo, że niemal stracił oko. Dziś Kasztanek jest w dobrej formie i nie traci nadziei, że znajdzie się dom, który wynagrodzi mu dotychczasowe trudy życia. 
Kasztanek czeka na ten dom w tym samym hoteliku dla zwierząt w którym mieszkali wcześniej Larry, Albin i Ogonek.

Kontakt: zwierzakizminska@gmail.com lub formularz kontaktowy po prawej stronie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz